Роботою забезпечені: на шахтоуправлінні Першотравенське запустили дві лави

Роботою забезпечені: на шахтоуправлінні Першотравенське запустили дві лави

Півтора мільйона тонн вугілля - це запаси двох нових лав, які в Першотравенському ШУ одночасно почали відпрацьовувати дві видобувні ділянки. Запасів вугілля вистачить, щоб забезпечити роботою гірників шахтоуправління майже на весь 2020 рік.

Роботою забезпечені: на шахтоуправлінні Першотравенське запустили дві лави

Відпрацювання нових лав ведуть друга та четверта видобувні ділянки. На сьогодні гірники вже видали на-гора 15 500 тонн і більше 20 тис. тонн вугілля відповідно.

«Фронт робіт по 130-й лаві розрахований на півтора роки. А це значить, що 150 шахтарів забезпечені роботою і стабільною зарплатою. В добу плануємо добувати близько 2 тис. тонн вугілля», - зазначає бригадир ГРОЗ ділянки №2 шахти «Ювілейна» Володимир Юрченко.    

Для запуску лав відремонтували конвеєри, комбайни та інше шахтне обладнання. У ці роботи компанія ДТЕК інвестувала майже 94 млн грн.

«159-ю лаву ми будемо відпрацьовувати до кінця цього року і першу половину 2020 року. Так що на складах українських ТЕС буде достатній запас вугілля, щоб забезпечити світло і тепло в будинках українців», - підкреслив начальник ділянки №4 шахти «Степова» Олексій Дружкін.

Сьогодні в ШУ Першотравенське вугілля видобувають з чотирьох очисних забоїв і вже видали на-гора понад 2 млн 500 тис. тонн. Річний план шахтоуправління з видобутку - майже 4 млн тонн «чорного золота».

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.