Прикарпаття отримало 21 апарат штучної вентиляції легень від ДТЕК та Фонду Ріната Ахметова від початку пандемії

Прикарпаття отримало 21 апарат штучної вентиляції легень від ДТЕК та Фонду Ріната Ахметова від початку пандемії

Прикарпаття отримало 21 апарат штучної вентиляції легень від ДТЕК та Фонду Ріната Ахметова від початку пандемії

На цьому тижні  ДТЕК разом з Фондом Ріната Ахметова в рамках проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні» передали 2 сучасних апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) на потреби обласної клінічної інфекційної лікарні та обласної дитячої клінічної лікарні, що на Івано-Франківщині. Загалом від початку пандемії івано-франківським медикам передали 21 апарат ШВЛ для порятунку хворих на COVID-19.

«ДТЕК – соціально-відповідальна компанія. Цьогоріч разом з Фондом Ріната Ахметова ми передали на потреби Івано-Франківської області, яка лишається в лідерах по захворюваності, понад 13 тисяч експрес-тестів для діагностики вірусу, 12 тисяч захисних костюмів для медичних працівників та 21 апарат штучної вентиляції легень. В цьому регіоні працює ДТЕК Бурштинська ТЕС. Тут живуть наші співробітники. Тож така допомога регіону є частиною нашої відповідальності. Апарати, які ми передали, будуть рятувати людські життя не лише зараз, а й після завершення пандемії», - зазначив директор ДТЕК Бурштинської ТЕС Валерій Хом’яков.

Апарати ШВЛ, які передали медикам Івано-Франківщини, одні з найсучасніших у світі. Найголовніше – вони прості у використанні та в значній мірі виключають людський фактор. Завдяки цьому апарати ШВЛ можуть бути використані відразу ж після інсталяції практично в будь-якій лікарні України, що дуже важливо в умовах епідемії, коли рятувати життя потрібно «тут і зараз». За допомогою інтелектуального режиму апарат сам аналізує стан пацієнта та вибирає найбільш оптимальний рівень подачі кисню.

Кожного разу потребу в обладнанні і перелік лікарень представники ДТЕК визначали в плідній співпраці з облдержадміністраціями. Допомогу надавали не лише центральним обласним лікарня, але і маленьким районним, які також приймають хворих на COVID-19.

«Хочу подякувати компанії ДТЕК та Фонду Ріната Ахметова. Вони одні з перших прийшли на допомогу нашій області, коли ми ще не знали з чим саме стикнулися і що нас чекає під час пандемії. Щоразу, коли нам надають таку допомогу, обласні медзаклади стають сильнішими та впевненішими в собі. Тепер ми знаємо, що готові до надання якісної допомоги хворим. Забезпечення обласної дитячої клінічної лікарні високочутливим апаратом ШВЛ сьогодні було одним з пріоритетних завдань, адже це спеціалізований заклад для надання допомоги дітям з  усієї області», - коментує голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів.

ДТЕК ще у грудні минулого року підписав меморандум про розвиток та підтримку Прикарпаття у боротьбі з пандемією. І зараз така підтримка найбільш потрібна. За останню добу в Івано-Франківській області було зафіксовано 332 нових підтверджених випадки COVID-19, а в цілому вже захворіло понад 19 тисяч жителів області. Єдине, що здатне допомогти в складних випадках – якісне медичне обладнання, в тому числі, апарати штучної вентиляції легень, які рятують життя тяжкохворих пацієнтів.

Лише завдяки об’єднанню зусиль бізнесу, влади та громади Україна впорається з цим випробуванням і подолає пандемію.

02 Грудня 2020
Новини та повідомлення Боротьба з COVID-19 продовжується: компанія ДТЕК та фонд Ріната Ахметова передали апарат ШВЛ лікарні на Вінниччині
02 Грудня 2020
Новини та повідомлення На шахті Добропільська загинув шахтар
01 Грудня 2020
Новини та повідомлення У листопаді на шахтах ДТЕК Павлоградвугілля запрацювали чотири нових лави
19 Листопада 2020
Новини та повідомлення На основі кращих конструкторських рішень: Corum Group презентував сучасний механізований комплекс
19 Листопада 2020
Новини та повідомлення Шахта ім. Героїв космосу відновила роботу після аварії
17 Листопада 2020
Новини та повідомлення На шахті Благодатна травмувався гірник
17 Листопада 2020
Новини та повідомлення Профілактика заради надійності: на ДТЕК Придніпровській ТЕС відремонтували 10 енергоблок
17 Листопада 2020
Новини та повідомлення Енергетики Добротвірської ТЕС відновили роботу станції після зупинки внаслідок спрацювання струмового захисту на трансформаторі
17 Листопада 2020
Новини та повідомлення Енергетики Добротвірської ТЕС відновлюють роботу станції після зупинки внаслідок спрацювання струменевого захисту на трансформаторі
16 Листопада 2020
Новини та повідомлення З турботою про навколишнє середовище: на ДТЕК Добротвірській ТЕС ремонтують золошлакопровід