Долаємо пандемію разом: ДТЕК та Фонд Ріната Ахметова передав чергову партію апаратів ШВЛ лікарням Луганщині

Долаємо пандемію разом: ДТЕК та Фонд Ріната Ахметова передав чергову партію апаратів ШВЛ лікарням Луганщині

ТЕПЛОВА ЕНЕРГЕТИКА13 Листопада 2020

Долаємо пандемію разом: ДТЕК та Фонд Ріната Ахметова передав чергову партію апаратів ШВЛ лікарням Луганщині

П’ять апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ) отримали лікарні Луганщини від ДТЕК та Фонду Ріната Ахметова цього тижня. Висококласне реанімаційне обладнання повністю готове до роботи. Воно допомагатиме медикам рятувати життя людей, хворих на коронавірус.

П'ять апаратів ШВЛ розподілені між Луганською обласною дитячою клінічною лікарнею, Лисичанською багатопрофільною лікарнею і філією «Петропавлівська лікарня» Станично-Луганського районного територіального медичного об’єднання.

Заступниця голови Луганської області Катерина Безгинська висловила подяку усім, хто допомагає Луганщині у скрутні часи: «Нам дуже важлива допомога благодійників. До цього ми вже отримали 15 апаратів ШВЛ і, завдяки вашій допомозі, ми на 100 % укомплектували лікарні області». Окремо вона звернулася до лікарів: «Щиро вдячна вашій праці, адже ви, знаходячись на вістрі боротьби з пандемією COVID-19, рятуєте дітей Луганщини».

Апарати ШВЛ Monnal T60 - висококласне реанімаційне обладнання, яке може застосовуватися як в умовах стаціонару, так і при транспортуванні. Споживання кисню у апаратів можливо від центральної мережі, від балонів або від кисневого концентратора. Завдяки компактному розміру апаратів та їх мобільності вони можуть використовуватися в будь-якій лікарні, що дуже важливо і в умовах пандемії, і після її завершення.
Медики отримали обладнання в рамках проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні», який став частиною великої програми «Рінат Ахметов - Порятунок життів».

«ДТЕК - соціально відповідальна компанія, для якої, як і для Фонду Ріната Ахметова, допомога системі охорони здоров'я одна з пріоритетних. У нашому регіоні працює Луганська ТЕС, тут живуть наші енергетики та їх сім'ї, тому допомагати регіону в такий період для нас особливо важливо. Ми щиро дякуємо медикам за те, що вони кожного дня наполегливо працюють, щоб лікувати наших громадян», - розповів директор ДТЕК Луганська ТЕС Борис Сафонов.

Тож з початку пандемії лікарні Луганщини отримали 20 апаратів ШВЛ від Фонду Ріната Ахметова та ДТЕК. Загалом для лікарень України Фонд придбав 200 апаратів ШВЛ. Це найбільший внесок одного благодійника в державну медицину України за весь час незалежності нашої держави. Сьогодні ці апарати вже використовуються в боротьбі з епідемією і рятують житті українців.

02 Грудня 2020
Новини та повідомлення Боротьба з COVID-19 продовжується: компанія ДТЕК та фонд Ріната Ахметова передали апарат ШВЛ лікарні на Вінниччині
02 Грудня 2020
Новини та повідомлення На шахті Добропільська загинув шахтар
01 Грудня 2020
Новини та повідомлення У листопаді на шахтах ДТЕК Павлоградвугілля запрацювали чотири нових лави
19 Листопада 2020
Новини та повідомлення На основі кращих конструкторських рішень: Corum Group презентував сучасний механізований комплекс
19 Листопада 2020
Новини та повідомлення Шахта ім. Героїв космосу відновила роботу після аварії
17 Листопада 2020
Новини та повідомлення На шахті Благодатна травмувався гірник
17 Листопада 2020
Новини та повідомлення Профілактика заради надійності: на ДТЕК Придніпровській ТЕС відремонтували 10 енергоблок
17 Листопада 2020
Новини та повідомлення Енергетики Добротвірської ТЕС відновили роботу станції після зупинки внаслідок спрацювання струмового захисту на трансформаторі
17 Листопада 2020
Новини та повідомлення Енергетики Добротвірської ТЕС відновлюють роботу станції після зупинки внаслідок спрацювання струменевого захисту на трансформаторі
16 Листопада 2020
Новини та повідомлення З турботою про навколишнє середовище: на ДТЕК Добротвірській ТЕС ремонтують золошлакопровід