Підготовка до зими: на складах ТЕС ДТЕК уже мільйон тонн вугілля

Підготовка до зими: на складах ТЕС ДТЕК уже мільйон тонн вугілля

На складах ТЕС ДТЕК накопичили 1 млн тонн вугілля. Паливо стане надійною опорою енергосистеми України в осінньо-зимовий період.

Підготовка до зими: на складах ТЕС ДТЕК уже мільйон тонн вугілля

ДТЕК продовжує готуватися до опалювального сезону. На 11 жовтня на складах теплоелектростанцій компанії накопичили 1 млн тонн вугілля. Це в два рази більше, ніж було на початок осені.

«Запорука стабільної роботи енергосистеми України - достатня кількість палива на складах теплової генерації. Зараз у нас в запасі 844 тисячі тонн газового вугілля і 155 тисяч тонн антрациту. Цього палива вистачить, як мінімум, на півтора місяця опалювального періоду, - розповів Дмитро Сахарук, генеральний директор ДТЕК Енерго. - Ми продовжуємо нарощувати запаси на складах, щоб взимку Україна була зі світлом і теплом».

Від початку року шахтарі ДТЕК видобули 17 млн ​​тонн вугілля. Також компанія законтрактувала 388 тис. тонн вугілля з Південної Америки.

Вся інформація про внесок ДТЕК в підготовку енергосистеми України до осінньо-зимового періоду - на сайті https://ozp.dtek.com/

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.