Подбали про безпеку маленьких «сонечок»: завдяки «Громаді своїми руками» в дитячому садку на Вінниччині встановили огорожу

Подбали про безпеку маленьких «сонечок»: завдяки «Громаді своїми руками» в дитячому садку на Вінниччині встановили огорожу

Огорожу, нові ворота та хвіртки облаштували навколо дитячого садка «Сонечко», що на Вінниччині у Заозерному. Подбати про безпеку дітлахів вдалося завдяки конкурсу «Громада своїми руками» компанії ДТЕК.

Подбали про безпеку маленьких «сонечок»: завдяки «Громаді своїми руками» в дитячому садку на Вінниччині встановили огорожу

«Сонечко»відвідують 30 дітей із Заозерного та сусіднього села Василівка. В садку створено всі умови для всебічного розвитку малечі. Все завдяки зусиллям вихователів, батьків та спонсорській підтримці. Нова огорожа навколо закладу – також результат співпраці громади та бізнесу. Проєкт її облаштування жителі села подали на участь в цьогорічному конкурсі компанії ДТЕК «Громада своїми руками» і перемогли. 

«На реалізацію нашого проекту з фонду конкурсу виділили 80 тисяч гривень. Цих коштів вистачило щоб замінити на нову нашу стареньку огорожу, якій вже понад 30 років, і встановити сучасні металеві ворота, і хвіртки, - розповідає Ірина Басараб, учасниця ініціативної групи, голова Заозернянської сільської ради. – Коли ми подавалися з цим проєктом, то, в першу чергу, думали про безпеку малечі. Ми вдячні компанії ДТЕК, що допомагає реалізувати такі важливі ініціативи».

І це далеко не єдине покращення у садку, яке змогли власними руками і за підтримки ДТЕК реалізувати жителі Заозерного. Минулого року завдяки участі у  «Громаді своїми руками» у «Сонечку» відремонтували старий дах. 

«ДТЕК – стратегічний та соціально відповідальний партнер Ладижина і околишніх сіл. Компанія всіляко підтримує ініціативи громади, щодо розвитку міст та сіл, покращення та створення умов для якісного і комфортного виховання дітей та молоді. Бо ми розуміємо, що від того, який ми закладемо фундамент, залежить те, яким будем наше майбутнє  - коментує Ігор Снєгін, директор ДТЕК Ладижинська ТЕС. – І, що найголовніше, ми створюємо це майбутнє разом – громада, влада та бізнес. А це запорука того, що відповідальність відчуватиме кожен і кожен буде прикладати максимум зусиль».

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.