Збагачувальники Добропільської ЦЗФ продовжують висадку дерев на териконах

Збагачувальники Добропільської ЦЗФ продовжують висадку дерев на териконах

ТЕПЛОВА ЕНЕРГЕТИКА10 Листопада 2020

Збагачувальники Добропільської ЦЗФ продовжують висадку дерев на териконах

Напередодні Дня Організації Об’єднаних Націй, молодь Добропільської ЦЗФ розпочала власний екомарафон. Взявши за мету підтримку однієї з Цілей сталого розвитку «збереження екосистем суші», збагачувальники висаджували саджанці дерев і фруктові кісточки. 

Висаджувати дерева вирішили в декілька заходів. Такий підхід займає більше часу – марафон тривав 4 тижні, але є найбільш ефективним. В результаті за цей час активісти висадили понад 700 саджанців, 500 фруктових кісточок і ще близько 300 горіхів. 

Збагачувачі з ентузіазмом підійшли до такої необхідної акції: "Спочатку відносилися скептично, ну що може вирости на подібній землі, а тепер беремо участь в акції вже декілька років і не хочемо зупинятися. Поки є можливість, плануємо висадити якомога більше дерев і на породних відвалах, і на території самої фабрики".


"Можливо, в масштабах планети наша робота і не помітна. Але в нашому регіоні ми робимо усе можливе, щоб ми і наші діти могли дихати вільно", - підтримує колег лідер Молодіжного руху ДТЕК Енерго з ЦЗФ Добропільська Олена Волегова.

ДТЕК Енерго - відповідальна і надійна компанія, яка завжди підтримує будь-яку ініціативу співробітників по зниженню негативної дії на довкілля. За час своєї роботи в Добропільскому краї ДТЕК інвестував більше 125 млн грн в соціальний розвиток регіону.

«Акції щодо поліпшення екології регіону у нас на фабриці проводяться щорічно, – каже головний еколог Добропільської ЦЗФ Ася Золина. – Завдяки роботі компанії ДТЕК у нашій фабрики з'явився новий породний відвал з інноваційною технологією, де кожен ярус породи покривається шаром глини. Ми можемо бути впевнені в тому, що контакту відходів вуглезбагачення з навколишнім середовищем не відбудеться. Тому наше завдання зробити все можливе, щоб тепер озеленити цей породний відвал і зробити частиною природного ландшафту нашого регіону».

02 Грудня 2020
Новини та повідомлення Боротьба з COVID-19 продовжується: компанія ДТЕК та фонд Ріната Ахметова передали апарат ШВЛ лікарні на Вінниччині
02 Грудня 2020
Новини та повідомлення На шахті Добропільська загинув шахтар
01 Грудня 2020
Новини та повідомлення У листопаді на шахтах ДТЕК Павлоградвугілля запрацювали чотири нових лави
19 Листопада 2020
Новини та повідомлення На основі кращих конструкторських рішень: Corum Group презентував сучасний механізований комплекс
19 Листопада 2020
Новини та повідомлення Шахта ім. Героїв космосу відновила роботу після аварії
17 Листопада 2020
Новини та повідомлення На шахті Благодатна травмувався гірник
17 Листопада 2020
Новини та повідомлення Профілактика заради надійності: на ДТЕК Придніпровській ТЕС відремонтували 10 енергоблок
17 Листопада 2020
Новини та повідомлення Енергетики Добротвірської ТЕС відновили роботу станції після зупинки внаслідок спрацювання струмового захисту на трансформаторі
17 Листопада 2020
Новини та повідомлення Енергетики Добротвірської ТЕС відновлюють роботу станції після зупинки внаслідок спрацювання струменевого захисту на трансформаторі
16 Листопада 2020
Новини та повідомлення З турботою про навколишнє середовище: на ДТЕК Добротвірській ТЕС ремонтують золошлакопровід