Нова техніка на службі енергетиків. ДТЕК оновлює транспортний парк

Нова техніка на службі енергетиків. ДТЕК оновлює транспортний парк

Теплова енергетика05 Вересеня 2019

Швидкий та якісний сервіс – головна мета ДТЕК Донецькі електромережі та ДТЕК Високовольтні мережі. Саме тому енергетики оновлюють транспортний парк. Нове придбання – п’ять автогідропідйомників і дві пересувні електротехнічні лабораторії.

Нова техніка на службі енергетиків. ДТЕК оновлює транспортний парк

«ДТЕК системно працює над тим, щоб надавати послуги якісно та вчасно. І ця техніка значно розширює можливості енергетиків. Наприклад, нові автогідропідйомники оснащені телескопічними вишками з поворотним механізмом на 3600. Така автовишка може відхилятися у різні боки на 7,5 метрів і підіймати вантаж до 250 кг на висоту 18 метрів, - прокоментував операційний директор ДТЕК Донецькі електромережі Дмитро Шпуталов. – Наступного року ми плануємо придбати ще два таких автогідропідйомника АГП-18 та одну пересувну електротехнічну лабораторію ЕТЛ-10».

Придбані компанією автогідропідйомники енергетики використовуватимуть для робіт на лініях електропередачі від 0,4 кВ до 6 кВ. Пересувні електротехнічні лабораторії допоможуть топографічно точно визначати трасу кабельних ліній, місця пошкодження, проводити випробування ізоляції кабелів і електрообладнання.

Один із автогідропідйомників вже працює у Маріупольському РЕМ, а пересувну електротехнічну лабораторію передали до Слов’янського РЕМ.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.