Начальники ЦОК ДТЕК Дніпровські електромережі вивчають природу емоцій, щоби краще розуміти своїх клієнтів

Начальники ЦОК ДТЕК Дніпровські електромережі вивчають природу емоцій, щоби краще розуміти своїх клієнтів

Усі начальники центрів обслуговування клієнтів ДТЕК Дніпровські електромережі пройшли навчання за програмою «Емоційна компетентність». Працівники компанії вчилися краще розуміти людей навколо, вміти розпізнавати емоції та потреби інших, не допускати конфліктних ситуацій. Такі програми допомагають компанії покращувати клієнтський сервіс, швидше та якісніше реагувати на запити клієнтів.

Начальники ЦОК ДТЕК Дніпровські електромережі вивчають природу емоцій, щоби краще розуміти своїх клієнтів

Під час практичних занять начальники центрів обслуговування самостійно, у парах і командах розбирали різні ситуації, що виникають у роботі. У рольових іграх, спираючись на нові знання, працівники вирішували конфліктні ситуації й допомагали клієнтам, які звернулися зі скаргами.

Подібні тренінги потрібні, щоби фахівцям ЦОК і контакт-центру було простіше приймати запити, а клієнтам – комфортніше себе почувати в центрах обслуговування енергокомпанії.

«Емоції сильно впливають на комунікації між працівниками та клієнтами. На працівників ЦОК і контакт-центру лягає дуже велике психологічне навантаження. Більшість наших клієнтів приходять із безліччю питань і чекають оперативної консультації. Ми робимо все можливе, щоб якнайшвидше їх розв’язати. Іноді клієнти поводяться експресивно. У таких ситуаціях нам потрібно увійти в їхнє становище, щоби знизити рівень стресу та якісно виконати свою роботу. Саме цьому був присвячений наш тренінг, на якому нас вчили «чути» і «слухати» клієнтів», – сказала начальник Підгороднянського центру обслуговування клієнтів ДТЕК Дніпровські електромережі Тетяна Кукута.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.