На ДТЕК Добропільській збагачувальній фабриці виконали річний план

На ДТЕК Добропільській збагачувальній фабриці виконали річний план

Добропільські збагачувальники виконали річне планове завдання та переробили 4,3 мільйони тонн рядового вугілля з випередженням графіку - 20 грудня. Це новий рекорд для підприємства, за всі роки роботи так швидко і з високою якістю збагачувальники ще не працювали.

Рядове вугілля для збагачення на ДТЕК Добропільську ЦЗФ приходить з шахт Павлоградвугілля та Добропіллявугілля. Декілька років поспіль Добропільська ЦЗФ нарощує темпи переробки рядового вугілля. Це стає можливим завдяки модернізації процесу збагачення та дбайливим ставленням до обладнання на якому працюють на фабриці. У 2019 році компанія ДТЕК інвестувала у Добропільську збагачувальну фабрику понад 41 млн грн.

«Цей рік був важким, але продуктивним, - розповідає начальник дільниці навантаження Ірина Назарчук. – Перед нами ставили нові задачі, ми шукали нові рішення. І, незважаючи на усі складнощі, – ми впоралися. Старалися, бо не вміємо інакше – дуже важливо не підвести самих себе, керівника, компанію, країну».

Концентрат, який випускають збагачувальники, стає паливом для Криворізької, Запорізької, Ладижинської, Придніпровської, Бурштинської та Добротвірської теплоелектростанцій. Вже на ТЕС відправили 2,5 млн тонн палива.

«Ми випускаємо концентрат з українського вугілля для української енергетики, - підкреслила генеральний директор ДТЕК Добропільської ЦЗФ Надія Судак. – Завчасне виконання річного плану – це завжди привід для гордості. А коли ще й досягаєш нових виробничих рекордів – це удвічі приємніше. Я пишаюся тим, що працюю з командою, яка не боїться труднощів. Ми розуміємо, що від стабільної роботи вугільних підприємств залежить життя нашого регіону, бо на даний момент компанія ДТЕК – найбільший платник податків і наповнювач місцевих бюджетів у Великому Добропіллі».

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.