Майже 120 мільйонів гривень податків сплатила ДТЕК Придніпровська ТЕС, половина – екологічний

Майже 120 мільйонів гривень податків сплатила ДТЕК Придніпровська ТЕС, половина – екологічний

Майже 120 мільйонів гривень податків сплатила ДТЕК Придніпровська ТЕС, половина – екологічний

Понад 60 мільйонів гривень екоподатку заплатила ДТЕК Придніпровська ТЕС за 8 місяців цього року. Ці гроші місцева влада може використати на покращення екологічної ситуації у Дніпрі та області. Загалом, один із найбільших платників податків регіону вніс майже 120 мільйонів гривень у бюджети різних рівнів. 

Сума суттєва. Адже навіть на підготовку дніпровських шкіл до нового навчального року в міському бюджеті передбачили на 20 мільйонів гривень менше.

«Своєчасно сплачені податки – це відремонтовані дороги, побудовані лікарні, оновлені дитсадки та школи. Це – підґрунтя розвитку як держави, так і регіону. Тому що завдяки децентралізації, більшість податків, сплачених нами, залишається у Дніпрі та в області. Тож ми працюємо не тільки виробляючи світло й тепло для дніпрян, але й допомагаємо розвиватися регіону», – зазначивдиректор ДТЕК Придніпровської ТЕС Анатолій Боричевський. 

Екологічний податок, а це – понад 60 млн грн, можуть використати на озеленення територій, розчистку річок, збереження  заповідних територій тощо. 

За аналогічний період минулого року ДТЕК Придніпровська ТЕС перерахувала до бюджетів усіх рівнів майже 115 мільйонів гривень.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.