Інвестиції в теплу зиму: понад півтора мільярда гривень в ремонт теплоелектростанцій ДТЕК Енерго

Інвестиції в теплу зиму: понад півтора мільярда гривень в ремонт теплоелектростанцій ДТЕК Енерго

1 млрд 650 млн гривень на ремонт та технічне обслуговування 35 енергоблоків. ДТЕК Енерго готує теплоелектростанції до надійної роботи в опалювальний сезон. Ремонт та оновлення пройшли 7700 МВт потужностей, які готові до надійного забезпечення мільйонів українців світлом та теплом.

«Капітальне оновлення пройшли енергоблоки та електрофільтри на Запоріжській, Кураховській Бурштинській, Ладижинській та Добротвірській теплоелектростанціях. Це обладнання наразі готове до безаварійної роботи взимку. Також завершуємо ремонт ще дев’яти блоків», - інформував Сергій Куриленко, директор по генерації ДТЕК Енерго.

А 26 енергоблоків вже працюють в енергосистемі після планових ремонтів.  Стабільна генерація електроенергії, +155 МВт потужності та зниження шкідливих викидів у повітря внаслідок капітальних ремонтів енергоблоків та електрофільтрів – результат щорічної ремонтної кампанії ТЕС ДТЕК Енерго

«Ми готуємося працювати в опалювальний сезон максимальним составом. І це - додаткове навантаження на обладнання.  Нині  головна задача для ДТЕК Енерго – пройти опалювальний сезон надійно, без аварій. Для цього ми ремонтуємо та модернізуємо обладнання всіх наших ТЕС. Цьогоріч це 7700 МВт потужностей, які готові до надійного забезпечення світлом та теплом понад 5 млн українських сімей», - зазначив Дмитро Сахарук, генеральний директор ДТЕК Енерго.

Разом з тим компанія продовжує переводити енергоблоки з імпортного антрациту на газове вугілля власного видобутку. Енергоблок №1 Криворіжської ТЕС вироблятиме 315 МВт електроенергії вже з початку опалювального сезону. 3а 2 роки ДТЕК Енерго  «дав друге життя» Придніпровській ТЕС, а енергосистемі Україні 600 МВт на вітчизняному вугіллі.

Вся інформація про внесок ДТЕК в підготовку енергосистеми України до осінньо-зимового періоду - на сайті http://ozp.dtek.com

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.