Інвестиції в майбутнє: на Вінниччині за підтримки ДТЕК у школі відремонтували класи

Інвестиції в майбутнє: на Вінниччині за підтримки ДТЕК у школі відремонтували класи

До школи із задоволенням. Щоранку учнів молодших класів білоусівської школи тепер зустрічають оновлені: світлі та комфортні класи. Про зручні умови школярів попіклувалися вчителі та батьки. Вони подали заяву на участь в обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад і перемогли. А ось втілити задумку у життя допомогла компанія ДТЕК.

Інвестиції в майбутнє: на Вінниччині за підтримки ДТЕК у школі відремонтували класи

«Новий освітній простір – перший крок до успішного навчання» - таку назву має проєкт, який реалізували в школі села Білоусівка, що на Вінниччині. За грантові кошти, які виділила компанія ДТЕК, у закладі відремонтували навчальні кабінети другого та третього класів, а також в усіх кабінетах замінили старі двері на нові.

«Мета нашого проекту - створити новий сучасний освітній простір для успішного навчання дітей початкової школи. Ми вдячні компанії ДТЕК за фінансову підтримку, завдяки якій ми маємо комфортні умови для навчання дітей», - розповідає Валентина Рябокінь, керівник проєкту, директор Білоусівській ЗОШ.

В минулому році за підтримки ДТЕК у закладі відремонтували кабінет, де навчають першачків. Загалом на оновлення закладу за 2 останні роки ДТЕК спрямував двісті тисяч гривень.

«ДТЕК застосовує системний підхід до реалізації регіональних програм розвитку і залучає до активної участі всі зацікавлені сторони. Ремонт у кабінетах білоусівської школи – яскравий приклад, як, завдяки об’єднанню зусиль, можна вирішувати важливі проблеми і гуртом створювати у наших містах та селах гідні умови для життя, навчання, розвитку, тощо» - коментує Олексій Алєксєєв менеджер із взаємодії з місцевими органами влади ДТЕК Ладижинська ТЕС.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.