Інвестиції в майбутнє: на ДТЕК Добротвірській ТЕС відремонтували енергоблок

Інвестиції в майбутнє: на ДТЕК Добротвірській ТЕС відремонтували енергоблок

На Добротвірській станції відремонтували сьомий енергоблок. Після ремонту його потужність становить 150 МВт. Це є запорукою надійності роботи ТЕС та стабільності для працівників. Вкапітальний ремонт блоку компанія вклала майже 55 млн грн.

Інвестиції в майбутнє: на ДТЕК Добротвірській ТЕС відремонтували енергоблок

Ремонт енергоблоку №7 тривав три місяці, виконували роботи  фахівці Галременерго та цех технічного обслуговування і підготовки устаткування.

 

«Тепер блок працює більш економно та ефективно: зменшились витрати палива, викиди у повітря, знизилась температура відхідних газів, підвищився коефіцієнт корисної дії, - розповів Андрій Манько, інженер котлотурбінного цеху.

«Влітку навантаження на електромережу зростає. У цей піковий період стабільність електропостачання залежить від маневрової теплової генерації.  Добротвірська ТЕС, на рівні з іншими теплоелектростанціями ДТЕК, забезпечує енергетичну систему необхідним обсягом електроенергії. Звісно, що в наслідок надмірного навантаження, обладнання швидше зношується та потребує оновлення. Ми капітально відремонтували сьомий блок, а отже подбали про те, щоб станція працювала безперебійно і надалі була надійною опорою енергосистеми, - зауважує Андрій Королевич,  головний інженер Добротвірської ТЕС.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.