Гірники 1-ї зміни шахти «Тернівська» тимчасово зупинили роботи через виявлення чадного газу. Постраждалих немає.

Гірники 1-ї зміни шахти «Тернівська» тимчасово зупинили роботи через виявлення чадного газу. Постраждалих немає.

Сьогодні, в 1-у зміну на шахті «Тернівська» шахтоуправління Павлоградське під час обстеження ізоляційних перемичок на конвеєрному квершлаґу № 2, робітниками дільниці ВТБ-2 було виявлено незначний вміст чадного газу (CO), що надходить із раніше відпрацьованого ізольованого виробництва (заізольованого з 2014 року). На момент події в шахті перебувало 217 осіб. Для безпеки людей та запобігання можливим наслідкам, був введений план ліквідації аварії, на місце оперативно прибув загін 8 ВГРЗ. Шахтарі були оперативно виведені на поверхню, постраждалих немає.

Зараз комісією в складі керівництва шахтоуправління й робітників 8 ВГРЗ ведуться технічні роботи із з’ясування обставин появи чадного газу у виробках.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.