Гірники 1-ї зміни шахти «Тернівська» тимчасово зупинили роботи через виявлення чадного газу. Постраждалих немає.

Гірники 1-ї зміни шахти «Тернівська» тимчасово зупинили роботи через виявлення чадного газу. Постраждалих немає.

Сьогодні, в 1-у зміну на шахті «Тернівська» шахтоуправління Павлоградське під час обстеження ізоляційних перемичок на конвеєрному квершлаґу № 2, робітниками дільниці ВТБ-2 було виявлено незначний вміст чадного газу (CO), що надходить із раніше відпрацьованого ізольованого виробництва (заізольованого з 2014 року). На момент події в шахті перебувало 217 осіб. Для безпеки людей та запобігання можливим наслідкам, був введений план ліквідації аварії, на місце оперативно прибув загін 8 ВГРЗ. Шахтарі були оперативно виведені на поверхню, постраждалих немає.

Зараз комісією в складі керівництва шахтоуправління й робітників 8 ВГРЗ ведуться технічні роботи із з’ясування обставин появи чадного газу у виробках.

 

Довідка

ДТЕК - найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена ​​потужність в генерації електроенергії - 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.

У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування - 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.