ДТЭК
Гірники ШУ Добропільське достроково виконали річний план

Гірники ШУ Добропільське достроково виконали річний план

С початку року виробничі колективи шахтоуправління Добропільське ДТЕК Добропіллявугілля видобули майже 2,3 млн тонн вугілля і чітко у встановлений час завершили виконання річного виробничого плану. Обсяг видобутого вугілля майже на 600 тис. тонн більше, ніж за минулий рік. Це паливо відвантажується на українські теплові електростанції, які забезпечують країну вітчизняною, а не імпортованою, електроенергією.

Гірники ШУ Добропільське достроково виконали річний план

Якби вугілля, видобуте добропільськими гірниками, завантажити у залізничні вагони, довжина потяга складе близько 500 км. Це приблизно відстань від Львову до Київа.

Для того, щоб це вугілля видати на гора, протягом року напружено працювали  шахтарі  дільниць з видобутку на обох шахтах, Алмазній та Добропільській: № 2 (начальник Олександр Брич, бригадир Іван Чипиль), №4 (начальник Максим Дивульский, бригадир Сергій Чугунов), №1 (начальник Євген Яковенко, бригадир Віталій Боєв).

Свій внесок до загального результату додали і прохідницькі бригади дільниць підготовчих робіт № 1 (начальник Юрій Смоляк, бригадири Олексій Дегтярьов, Олексій Барбишев, Сергій Кудінов), №2 (начальник Кирило Апальков,  бригадири Олександр Деревенець, Ігор Мелешко), №3 (начальник Іван Остапенко, бригадири Сергій Литвинов, Олександр Попович). 
Для забезпечення виробництва і підготовки фронту очисних робіт для подальшого видобутку вугілля ДТЕК  за 11 місяців цього року  інвестував у ШУ Добропільське 352,1 млн грн.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.