Футбольний турнір у Добротворі: чого навчив дітей проект «Давай, грай!»

Футбольний турнір у Добротворі: чого навчив дітей проект «Давай, грай!»

Перші масштабні змагання з дитячого футболу на Галичині. Командиз Добротвора, Бурштина, Червонограда вийшли на поле після семи місяців напружених тренувань. Спільний проект ФК «Шахтар» із компанією ДТЕК стартував у вересні минулого року.

Футбольний турнір у Добротворі: чого навчив дітей проект «Давай, грай!»

Виїзний Матч у Добротворі - перший підсумок роботи тренерів і футболістів-початківців. 

«Мені дуже подобається футбол. Вже два роки я ходжу на тренування, бо хочу стати відомим, як мій улюблений футболіст Ліонель Мессі», - каже Андрій Проць, гравець Добротвірської команди.

Одне з головних завдань проекту - згуртувати дітей, навчити працювати в команді заради спільного результату. 

«Для когось ці змагання – перші у житті. Діти і радіють, і плачуть. Всією душею вболівають за свою команду! В Бурштині проект об’єднав вже сто гравців - як хлопчиків, так і дівчаток.  Компанія ДТЕК підтримує футболістів та забезпечує всім необхідним для змагань. Та й самі тренування для всіх діток безкоштовні. Сьогодні ми посіли третє місце. Але зіграли гідно», - каже тренер бурштинської футбольної команди Петро Куп’як.

Спортсмени змагалися за путівку у фінал проекту «Давай грай!», що відбудеться у червні в м. Щастя Луганської області. Поїде команда з Червонограду, яка отримала в турнірі «золото».

«Хлопці молодці, доклали усіх зусиль, щоб здобути перемогу. Це дуже хороший результат, я бачу, як вони стараються, і як ростуть у футболі. Радію, що дітям нашого селища побудували такий майданчик для тренувань. Адже це корисно для їхнього здоров’я та розвитку. Наші малюки – не без уваги на вулиці, не за комп’ютером, а при ділі», - розповідає Михайло Демчук, тренер команди з Добротвора.

Новий набір у проект «Давай, грай!» від компанії ДТЕК вже стартував. Юних футболістів готуватимуть до наступного турніру, що відбудеться на початку нового навчального року.

«Давай, грай!» - проект з розвитку дитячого футболу, започаткований футбольним клубом «Шахтар». Завдяки йому вже понад 1600 дітей у 15 населених пунктах України безкоштовно займаються футболом. У 2018 році генеральним партнером проекту стала енергетична компанія ДТЕК. Партнерство ДТЕК та ФК «Шахтар» здійснюється на базі створеного футбольним клубом спеціалізованого благодійного товариства «Шахтар Сошіал». В минулому році на розвиток дитячого футболу компанія ДТЕК спрямувала 7,6 млн грн.

 

Довідка

ДТЕК - найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена ​​потужність в генерації електроенергії - 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.

У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування - 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.