Енергетики Курахівської ТЕС навчили гасити пожежу й пояснили правила безпеки для дітей

Енергетики Курахівської ТЕС навчили гасити пожежу й пояснили правила безпеки для дітей

Сьогодні – вихованці дитячого садка, завтра – першокласники. Вони дорослішають, і у них додається відповідальність. Зокрема – за власну безпеку. Дітям із дитячого садка «Сонечко» розібратися з правилами електро-і пожежної безпеки допомогли енергетики ДТЕК Курахівської ТЕС.

Енергетики Курахівської ТЕС навчили гасити пожежу й пояснили правила безпеки для дітей

«Діти у старшій групі від вихователів і батьків знають, як у побуті поводитися з електрикою. Ми допомагаємо ці знання «розкласти по поличках». Ціну власної безпеки дітям треба пояснювати ще в дитячому садку, тоді вони будуть готові до самостійного життя, – розповідає Дмитро Рябуха, провідний спеціаліст з охорони праці Інтеренергосервіс. – Для цього ми проводимо дружній аудит у дитячих установах міста Курахове».

ДТЕК дбає про майбутнє. Тому енергетики нагадали малюкам, що дотримуватися правил пожежної безпеки повинні всі. Безпека – понад усе! Діти дізналися, які бувають засоби й способи гасіння пожеж. Деякі дошкільнята розповіли, що самі бачили пожежу. Малятам було цікаво зблизька роздивитися принесений енергетиками вогнегасник.

На думку завідувачки Ірини Безпалої, консультації від професіоналів також допомагають перевірити безпеку будівлі дитячого садка. Вона запросила провести аудит з електробезпеки в дитячому навчальному закладі «Сонечко».

«Як швець звертає увагу на якість чобіт, так електрик відразу дивиться на електричну частину. Це професійна звичка. Перевірив безпеку всіх розеток і вимикачів, оглянув ізоляцію електропроводки. Усе в нормі», – ділиться результатами аудиту Олег Порошин, майстер з ремонту електроустаткування ДТЕК Курахівської ТЕС.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.