ДТЕК придбав обладнання для дитячої лікарні

ДТЕК придбав обладнання для дитячої лікарні

Мобільна рентгенівська система ULTRA 100 відтепер працює для пацієнтів Вінницької обласної дитячої клінічної лікарні. Придбати обладнання вдалося завдяки соціальному партнерству компанії ДТЕК, влади та громади Вінниччини. Нову установку в медичний заклад привезли до новорічних свят.

ДТЕК придбав обладнання для дитячої лікарні

Щодня до Вінницької дитячої лікарні звертається близько сотні маленьких пацієнтів. Щорічно тут лікують понад 16 тисяч дітей. В більшості випадках одужання малечі залежить від вчасного та точного діагностування хвороби. Вчасно виявляти недугу відтепер лікарям допомагатиме нова рентген установка. 

«Мобільна рентгенівська система дозволяє проводити обстеження навіть в палаті, або в будь-якому зі стаціонарних відділень. Це дуже зручно та значно допомагає нам в обстеженні дітей, яких не можна транспортувати, -  розповів Василь Паненко, головний лікар обласної дитячої лікарні.

Окрім рентгенапарату за останні три роки ДТЕК придбав для Вінницької клінічної дитячої лікарні мобільний діагностичний УЗД-сканер, комплект для дитячої гастрофіброскопії OLYMPUS,  комплект інструментів для педіатричної бронхоскопії KARL STORZ.

«Сьогодні ми бачимо в лікарні усміхнених дітей, задоволених батьків та впевнених в завтрашньому дні лікарів. А це – найголовніше, заради чого створювалося і функціонує соціальне партнерство влади, громади та бізнесу, - зазначив Владислав Скальський голова Вінницької обласної державної адміністрації,  –  До новорічних свят Вінницька дитяча лікарня отримала найпотрібніший дарунок і будемо сподіватися, що це обладнання допомагатиме вчасно діагностувати хвороби юних пацієнтів і це сприятиме скорішому одужанню».

«Медицина – далеко не єдиний напрямок заради поліпшення якого ми співпрацюємо з владою та громадою. Але для компанії це був і лишатиметься один з пріоритетних напрямків. Адже за кожним новим устаткуванням – дитяче здоров’я та життя. І це саме те, заради чого, власне, і було створено програму соціального партнерства, – розповів директор ДТЕК Ладижинська ТЕС Ігор Снєгін

До новорічних свят подарунок від ДТЕК у вигляді нового обладнання отримав і Подільський регіональний онкологічний центр. Для закладу придбали мобільний коагулометр Coag M. Загалом, за останні чотири роки, ДТЕК спрямував понад чотири млн гривень на придбання обладнання для  дитячих лікарень Вінниччини.  

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.