ДТЕК спростовує недостовірну інформацію про зловживання в Бурштинському енергоострові та наполягає на об'єктивному розслідуванні із залученням європейських експертів

ДТЕК спростовує недостовірну інформацію про зловживання в Бурштинському енергоострові та наполягає на об'єктивному розслідуванні із залученням європейських експертів

Сьогодні, 11 жовтня, на сайті НКРЕКП була опублікована інформація про нібито порушення конкуренції компанією «ДТЕК Західенерго». Компанія ДТЕК вважає озвучені регулятором звинувачення безпідставними і наголошує, що діє виключно у рамках закону.

ДТЕК вимагає оприлюднити моніторинг ринку, на який посилається регулятор. Він повинен бути публічним і опублікованим на сайті НКРЕКП.

Щоб уникнути спекуляцій, ми пропонуємо залучити незалежних європейських експертів для об'єктивної і неупередженої оцінки ситуації в Бурштинському енергоострові. Ми готові до діалогу з усіма зацікавленими сторонами.

Ми підтримуємо звернення до словацького регулятору. Крім того, вважаємо за необхідне для НКРЕКП звернутися до румунського і угорського регуляторів для об'єктивної оцінки поведінки всіх учасників аукціонів на доступ до міждержавного перетину в Бурштинському енергоострові.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.