ДТЕК і ФК Шахтар провели фестиваль футболу «Давай, грай!» для дітей в Одесі

ДТЕК і ФК Шахтар провели фестиваль футболу «Давай, грай!» для дітей в Одесі

У день проведення Суперкубку України Одеса перетворилася на футбольну столицю. Тут влаштували справжній марафон шкіряного м'яча - майже 70 матчів відіграли учасники дитячого футбольного фестивалю "Давай, грай!". Його організували ФК «Шахтар» та енергетична компанія ДТЕК.

ДТЕК і ФК Шахтар провели фестиваль футболу «Давай, грай!» для дітей в Одесі

Футбольним полем для 200 маленьких гравців став пляж на 14-й станції Великого Фонтану. Відчути себе нападаючим або воротарем міг кожен. Як і позмагатися в набиванні м'яча та різних естафетах. За один день майбутні спортсмени зіграли близько 70 коротких матчів. Переможців не визначали - найважливішим для організаторів було залучити дітей до здорового способу життя і подарувати їм позитивні емоції.

«Давай, грай!» - унікальний для нашої країни проект національного рівня, який дає можливість дітям безкоштовно займатися футболом. Я дуже радий, що першим КСВ проектом ДТЕК в Одесі стала саме ця «здорова» ініціатива», - зазначив голова правління Одесаобленерго Олександр Фоменко.

Завдяки ФК Шахтар і компанії ДТЕК у проекті «Давай, грай!» беруть участь вже більше 3000 дітей в 23 населених пунктах України. Увага тут приділяють і дівчаткам, і групам для дітей з особливостями розвитку. Безкоштовні заняття тричі на тиждень проводять кваліфіковані тренери-волонтери. Діти забезпечені усім необхідним інвентарем та амуніцією.

Одеса - новий регіон для ДТЕК. Компанія почала в ньому роботу в травні цього року. Зараз ДТЕК вивчає специфіку регіону і складає план модернізації мереж та розвитку інфраструктури, щоб клієнти отримували якісне електропостачання та сервіс європейського рівня.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.