ДТЕК Донецькі електромережі ліквідували понад 1500 аварійних відключень у Маріуполі

ДТЕК Донецькі електромережі ліквідували понад 1500 аварійних відключень у Маріуполі

ДТЕК Донецькі електромережі постійно працює над поліпшенням надійності та якості електропостачання в Маріуполі. За 8 місяців 2018 р. ремонтні бригади компанії зробили 1500 ремонтів розподільних мереж і підстанцій міста. Завдяки цьому налагоджено енергопостачання для 400 тис. жителів Маріуполя, які залишалися без електроенергії в різні періоди року.

За 8 місяців 2018 р. енергетики неодноразово відновлювали енергопостачання, порушене внаслідок складних погодних умов – снігопадів, дощів, шквальних вітрів.   Пік аварійних відключень через погану погоду припав на лютий-березень і червень-липень 2018 р. ДТЕК Донецькі електромережі зробили 1500 ремонтів і відновили електропостачання для 400 тис. жителів Маріуполя.

Крім того, компанія зробила капітальний ремонт трансформаторних підстанцій Місто-4 та Місто-7, що дало змогу зробити надійнішим енергопостачання Лівобережного та Центрального районів Маріуполя. Також ремонтні бригади компанії реконструювали повітряні лінії 110 кВ протяжністю 4,3 км, 0,4-6 кВ – 3,6 км і відремонтували 8 трансформаторних підстанцій.

 «Наша команда завжди докладає максимум зусиль для оперативного відновлення електроенергії в Маріуполі. У разі масових відключень аварійно-відновлювальні бригади енергокомпанії працюють цілодобово. А в особливо складних ситуаціях залучаються бригади й обладнання із сусідніх міст. Швидка ліквідація аварій – пріоритет номер один», – повідомив генеральний директор ДТЕК Донецькі електромережі Олексій Дегтярьов.

Нагадаємо, Національна комісія, що відповідає за регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), затвердила інвестиційну програму ДТЕК Донецькі електромережі на 2018 рік розміром 120,8 млн грн. Ці кошти енергокомпанія направить на будівництво, реконструкцію і модернізацію електричних мереж, організацію Центрального диспетчерського пункту.

 

Довідка

ДТЕК - найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена ​​потужність в генерації електроенергії - 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.

У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування - 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.