ДТЕК Добропіллявугілля виконав усі зобов'язання по Колективному договору

ДТЕК Добропіллявугілля виконав усі зобов'язання по Колективному договору

ДТЕК Добропіллявугілля зберіг і реалізував всі передбачені Колективним договором зобов'язання в 2019 році. Незважаючи на кризову ситуацію, яка склалася в енергетиці в другому півріччі, на вугільних підприємствах компанії вчасно виплачувалася заробітна плата і були реалізовані всі соціальні програми. Загальна сума вкладень склала більше 217 млн грн.

ДТЕК Добропіллявугілля виконав усі зобов'язання по Колективному договору

Забезпечення вугіллям, компенсація комунальних послуг, запровадження медичної страховки і інші соціальні програми реалізували на підприємствах ДТЕК Добропіллявугілля. Завдяки цьому:

  • 11726 співробітників і ветеранів забезпечені побутовим паливом
  • 2 072 працівникам виплачена компенсація за комунальні послуги на суму 8 795 604 грн
  • 903 співробітникам і ветеранам надано матеріальну допомогу на суму 2 840 898 грн
  • 339 співробітників скористалися новою послугою з добровільного медичного страхування на суму 692 076 грн
  • Більше 2500 співробітників підприємств, членів їх сімей оздоровилися в літній період
  • 83,2 млн грн було направлено на забезпечення належних умов праці, в тому числі, на придбання засобів індивідуального захисту - 33,8 млн грн

«Виконання умов Колективного договору служить підтвердженням соціально відповідальної політики компанії, - зазначає Юрій Чередниченко, Генеральний директор ДТЕК Добропіллявугілля. - Не дивлячись на несприятливу економічну ситуацію, ми робили все можливе, щоб вирішувати питання соціального характеру в повному обсязі. Сьогодні, звітуючи про результати 2019 року, з повною відповідальністю заявляємо, що взяті на себе зобов'язання ДТЕК Добропіллявугілля виконав».

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.