ДТЭК
Дострокове виконання річного завдання «Західно-Донбаською» - до 40-річчя шахти

Дострокове виконання річного завдання «Західно-Донбаською» - до 40-річчя шахти

2 млн 322 тис. тонн вугілля видали на-гора видобувники шахти «Західно-Донбаська» Тернівського шахтоуправління. Це допоможе цілий місяць забезпечувати світлом понад п’ять із половиною мільйонів родин.

Дострокове виконання річного завдання «Західно-Донбаською» - до 40-річчя шахти

Видобувають вугілля на «Західно-Донбаській» три дільниці. Всі вони виконали річне завдання достроково.

«Ми й далі працюємо задля енергетичної незалежності країни. Дострокове виконання плану – це спільна перемога всього колективу шахти і наш дарунок від усіх видобувників  до 40-річчя рідної «Західно-Донбаської», - зазначив Олександр Константінов,  бригадир ділянки з видобутку вугілля №2  ДТЕК ШУ Тернівське. 

Від стабільної роботи «Західно-Донбаської» залежить і добробут, і розвиток усього міста Тернівка.

«Для мене це особливий день. Працювати в цьому році було нелегко. Нам заважали гірничо-геологічні умови. Але ми все перебороли, щоб зробити подарунок своїй шахті. З моєю шахтою – я все життя. Наша «Західно-Донбаська» - годувальниця всієї моєї великої родини та багатьох інших. І ми пишаємося, що працюємо на такому виробництві, яке зігріває теплом і світлом такі ж родини, як і наша», - поділився Володимир Романьков,  начальник ділянки з видобутку вугілля №1  ДТЕК ШУ Тернівське. 

Цього року на шахті «Західно-Донбаська» запустили три нові лави.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.