Добротвірці будуть з якісною водою – ДТЕК Добротвірська ТЕС промила та продезінфікувала мережі

Добротвірці будуть з якісною водою – ДТЕК Добротвірська ТЕС промила та продезінфікувала мережі

Чисту і смачну воду тепер питимуть добротвірці. Водопровідну мережу у селищі промили та прохлорували працівники ДТЕК Добротвірська ТЕС. Адже станція постачає не тільки електроенергію, а й тепло і воду 10 тисячам мешканців Добротвора і Старого Добротвора.

Добротвірці будуть з якісною водою – ДТЕК Добротвірська ТЕС промила та продезінфікувала мережі

Промивають водопровід двічі на рік. Аби з кранів у людей текла чиста і безпечна вода.

«Ми спокійні, коли станція дбає про усі житлово-господарські питання у місті. Знаємо, що ДТЕК Добротвірська ТЕС – значить стандарт якості. Тому не переживаємо про якість води», - розповідає Леся Маїк, мешканка смт Добротвір.

Воду пропускають через спеціальну установку, яка очищає рідину від заліза, а потім – через усю мережу селища, а це понад 29 км.

«Ми визначаємо, скільки процентів хлору у вапні, розраховуємо кількість хлорного вапна, необхідного для очищення. Адже нічого кращого за це, зважаючи на такі великі обсяги води, ще не вигадали. Після - проводимо лабораторно-хімічні аналізи питної води артезіанських свердловин, хімводоочистки і в кінцевих точках селища», - розповідає Петро Яловицький, начальник цеху теплопостачання підземних комунікацій та гідроспоруд ДТЕК Добротвірська ТЕС.

Головне – точно розрахували дозу хлору. Якщо буде недостатньо - хлор не матиме необхідної бактерицидної дії. Забагато – люди його відчуватимуть на смак у воді. Тож скільки додавати, визначають після численних досліджень з цією водою. Для Добротвора норма – 50 мл хлору на літр по всій мережі, - визначили на станції. І тепер спокійні - містяни мають якісну воду.

 

Довідка

ДТЕК - найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена ​​потужність в генерації електроенергії - 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.

У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування - 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.