До Дня народження Білецького ФК «Шахтар» та ДТЕК подарували місту футбольний проєкт «Давай, грай!»

До Дня народження Білецького ФК «Шахтар» та ДТЕК подарували місту футбольний проєкт «Давай, грай!»

Теплова енергетика24 Вересеня 2019

21 вересня у місті Білицьке, що на Донеччині, відбулося відкриття футбольного проекту «Давай, грай!» від футбольного клубу «Шахтар» та компанії ДТЕК. Білицьке стало вже 31-м населеним пунктом в Україні, де школярі отримали змогу займатися улюбленим видом спорту.

До Дня народження Білецького ФК «Шахтар» та ДТЕК подарували місту футбольний проєкт «Давай, грай!»

Одинадцятирічний Єгор мріяв стати футболістом відколи себе пам'ятає. Донедавна хлопчик вивчав футбольну науку за допомогою інтернету. І лише мріяв про справжні професійні тренування: «В ютюбі я дивився купу фінтів. Хочеться теж так вміти».

Днями, на 110-річчя Білецького, мрія юних любителів футболу з Білицького стала реальністю. Компанія ДТЕК спільно з футбольним клубом «Шахтар» презентувала масштабний соціальний проект «Давай, грай!». Тренування в Білицькому проходитимуть на базі Міського стадіону. Безкоштовно займатися футболом із тренером-адміністратором тут зможуть близько 100 дітей віком від 7 до 12 років. Ініціатори проекту повністю забезпечили юних футболістів та тренерів необхідною екіпіровкою та інвентарем. Все це як і самі тренування – абсолютно безкоштовно.

У захваті не тільки діти, але й батьки. «Свіже повітря, менше комп'ютера, менше шкідливих звичок, - впевнений батько Олексій Бенера, - спасибі ДТЕК і «Шахтарю» за такі можливості. Дай Бог щоб спорт розвивався і було все добре у дітей».

Тренуватимуть юних футболістів кваліфіковані педагоги. Для них ФК «Шахтар» організує професійну підготовку-стажування та майстер-класи з європейськими фахівцями.

«Це масовий футбол, - стверджує Олександр Телендій, тренер-волонтер, - Наш улюблений «Шахтар» і компанія ДТЕК дають нове дихання нам-футболістам. Кожен може займатися, незалежно від того виходить чи не виходить».

Ініціатори проекту переконані - масовий футбол корисний і для суспільного розвитку. Адже вчить працювати у команді, займатись спортом і надихає на подальшу самореалізацію в житті.

«Футбол створює дітям нові можливості проводити вільний час, зміцнюючи своє здоров'я, спілкуючись з однолітками. А від цього перемагають всі - діти, їх батьки, місто, регіон та країна», - підкреслює Костянтин Кітам, генеральний директор ДТЕК ЦЗФ Октябрьська.

«Давай, грай!» вже успішно функціонує у Добропіллі та Білозерському. Всього по Україні в рамках проекту побудовано 54 майданчика у 31 населеному пункті. І зупинятися на досягнутому ініціатори ідеї не збираються.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.