«Давай, грай!» розширює кордони: на Івано-Франківщині відкрили ще два майданчики

«Давай, грай!» розширює кордони: на Івано-Франківщині відкрили ще два майданчики

З «Давай, грай!» футбол стає національною грою українців. Без кордонів та обмежень. Доступною для кожного юного українця, який має бажання розвиватися в цьому напрямку. Відтепер діти із Бовшіва і Задністрянського також мають можливість вчитися футболу не виїжджаючи з рідних сіл. ДТЕК та футбольний клуб Шахтар відкрили тут футбольні майданчики.

«Давай, грай!» розширює кордони: на Івано-Франківщині відкрили ще два майданчики

Завдяки проекту «Давай, грай!» юні спортсмени західної України мають всі можливості для занять футболом. Минулого року майданчики відкрили у Івано-Франківську та Бурштині. Потім прийшла черга Червонограда і Добротвора. Нещодавно відкрили у селах Демешківці та Дем’янів. Наразі запуск майданчиків святкували в Бовшові та Задністрянському.

«Ми з ФК Шахтар забезпечуємо малечу всім необхідним інвентарем та амуніцією. Займатися футболом вони будуть тричі на тиждень - безкоштовно. Наша мета – створити для дітей нові можливості проведення вільного часу з користю та мати альтернативу гаджетам», - каже менеджер по взаємодії з місцевими органами влади  Ростислав Витріховський.

В селах Бовшів та Задністрянське загалом проживає 250 дітей. Завдяки проекту «Давай, грай!» вони мають можливість займатися футболом незважаючи на стать, фізичну підготовку та рівень доходів у сім’ї. 

«Приємно бачити, що на майданчику завжди багато дітей. Навіть у пізню годину діти грають у футбол, а не сидять у телефонах та планшетах. Це чудовий проект, який мотивує і розвиває дітей. Мої діти теж грають у команді «Давай, грай!» за село Задністрянське», - говорить жителька села Лілія.

Проект «Давай, грай!» створений на прикладі кращого досвіду Англії та європейських країн, де спортом займається майже 60% дітей. Проект допомагає сформувати звичку займатися спортом з дитинства.

«Я радий сьогодні бачити на відкритті майданчиків так багато дітей. Одразу видно, що у регіоні цей спорт розвивається, і дітям цікавіше грати у футбол, аніж сидіти вдома за комп’ютером. Майданчики, які відкриває компанія ДТЕК спільно з ФК «Шахтар», є дуже необхідними. Діти повинні мати улюблене заняття. Тішить те, що це заняття – футбол. Всім бажаю, щоб ці майданчики були тільки початком футбольної кар’єри», - каже тренер Академії ФК «Шахтар» Василь Попов.

«Давай, грай!» відкритий для всіх дітей у віці від 7 до 12 років. Це проект, в якому є місце хлопчикам, дівчаткам, діткам з особливостями розвитку. Юні спортсмени займаються тричі на тиждень з кваліфікованими тренерами-волонтерами. Силами ДТЕК і ФК «Шахтар» для юних футболістів регулярно організовують змагання, для їх тренерів - професійну підготовку, стажування та майстер-класи з європейськими фахівцями. Організатори проекту впевнені - таланти не потрібно вирощувати, потрібно забезпечити масовість заняття футболом і вони проявляться автоматично. В цілому, на майданчиках «Давай, грай!» вже займаються більше 3500 дітей. Загалом в Україні відкрили 58 майданчиків в 32 населених пунктах. 

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.