«Давай грай!» крокує Україною - у Кам’янці-Бузькій відкрили 52-ий футбольний майданчик

«Давай грай!» крокує Україною - у Кам’янці-Бузькій відкрили 52-ий футбольний майданчик

Теплова енергетика13 Вересеня 2019

Таких яскравих дитячих емоцій Кам’янка вже давно не бачила. Нові можливості відкрились для дітей міста. Завдяки проекту «Давай грай!» компанії ДТЕК та ФК «Шахтар» тут облаштували сучасний футбольний майданчик. Кам’янка-Бузька – 29-ий населений пункт, який долучився до всеукраїнського проекту.

«Давай грай!» крокує Україною - у Кам’янці-Бузькій відкрили 52-ий футбольний майданчик

Перше професійне тренування для юних футболістів провів тренер-волонтер Роман Процик та менеджер проекту «Давай грай!» від ФК «Шахтар» Олександр Овчаренко.

«В юному віці я мав можливість тренуватись на подібному майданчику. Для мене це стало необхідною базою для того, щоб в майбутньому стати тренером. Думаю, та впевнений, що і для цих юних футболістів майданчик «Давай грай!» стане гідним трампліном у світ футболу. Нажаль, не кожне місто має таку можливість, тож класно, що ДТЕК та «Шахтар» розвивають цей проект», - сказав тренер команди Кам’янки Роман Процик.

Проект «Давай грай!» спрямований на розвиток дитячого масового футболу в Україні. На даний час він об’єднує понад 3000 дітей. В Кам’янці, як і в інших населених пунктах де відкрили майданчики, діти тренуватимуться два-три рази на тиждень.

«Наша мета - допомогти батькам сприяти розвитку дітей, створювати для них нові можливості проведення вільного часу з користю для здоров’я, у колі друзів та в живому спілкуванні замість гаджетів. Ми хочемо, щоб якомога більше дітей мали можливість займатися спортом - незалежно від місця проживання» - розповів менеджер проекту «Давай грай!» від ФК «Шахтар» Олександр Овчаренко.

«Це вже другий майданчик, який відкривається в цьому районі за підтримки компанії ДТЕК. Головна перевага проекту - діти займатимуться футболом безкоштовно. Це допомагає створити рівні можливості абсолютно для всіх, незалежно від рівня доходу сім’ї. Надіюся, і впевнений, що діти, які займатимуться на цьому та інших майданчиках «Давай грай!», стануть у майбутньому відомими зірками футболу, як Мессі, Роналдо, Шевченко. Всім юним спортсменам бажаю успіхів у їхній футбольній кар’єрі!» - сказав менеджер із взаємодії з місцевими органами влади Степан Войчук.

Компанія ДТЕК і надалі буде розвивати футбол і дарувати дітям можливість стати футболістами і частинкою великої спортивної родини футбольного клубу «Шахтар».

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.