Що нам варто двір побудувати? ДТЕК Придніпровська ТЕС допомагає жителям упорядковувати місто

Що нам варто двір побудувати? ДТЕК Придніпровська ТЕС допомагає жителям упорядковувати місто

Облагородити двори й оновити інфраструктуру для відпочинку. Жителі Придніпровська вже оновили два двори в місті за підтримки компанії ДТЕК. Компанія інвестувала у це понад 100 тисяч гривень. ДТЕК готовий і далі інвестувати в такі проекти, щоб міста ставали більш комфортними й безпечними.

Що нам варто двір побудувати? ДТЕК Придніпровська ТЕС допомагає жителям упорядковувати місто

На місці старих іржавих гойдалок – новий спортивний комплекс. Тепер в оновленому дворі на вулиці Енергетиків, 3, є чим зайнятися і малюкам, і підліткам. Батьки спокійні – у сусідній двір діти не бігатимуть.

«Щоб наші діти відпочивали в комфортному й безпечному місці, а не лазили по будівництвах, ми облаштували наш двір. Цей дитячий майданчик – приклад співпраці жителів Придніпровська й компанії ДТЕК, яка профінансувала проект жителів. Нам допомогли його поставити, і тепер є де грати дітям», – розповіла керівник ініціативної групи Ольга Скворцова.

«Я допомагав робити цей майданчик. Із мамою, з бабусею і братом ми його фарбували й облаштовували. Тепер мені тут дуже подобається, ми з друзями щовечора приходимо сюди й граємо в теніс. Ще тут новий турнік, бруси, канатна сітка», – каже 13-річний Женя Рябий.

Мешканці будинку на вулиці Немировича-Данченка, 36, теж вирішили упорядкувати свій двір і звернулися в компанію ДТЕК. Тепер в їхньому дворі є сучасний спортмайданчик, зручні лавочки й безпечні гойдалки.

«Раніше тут було старе спортивне приладдя, замість пісочниці – віконна рама. Тепер у нас тут затишно й по-сучасному. Це дуже важливо, тому що тепер люди відчувають відповідальність за свій двір. А ще люди будуть дбайливіше ставитися до всього, що тут є. Приємно, що наші ініціативи підтримують у компанії», – зазначила керівник ініціативної групи Олена Буцукіна.

Нові двори – тільки один із безлічі реалізованих проектів компанії ДТЕК. Проекти компанії роблять життя комфортнішим і безпечнішим.

«Втілити ідеї жителів у життя допомагає Програма соціального партнерства, яку ДТЕК реалізує разом з місцевою владою. Ці двори – яскравий тому приклад. Будуть нові ініціативи від городян, будуть нові проекти – ми теж підключимося. Тому що компанія ДТЕК – зразок соціально відповідального бізнесу», – зазначив директор ДТЕК Придніпровської ТЕС Анатолій Боричевський.

«У минулому році за допомогою ДТЕК ми відкрили дитячий майданчик у Чаплях, реконструювали пішохідну доріжку в 21 кварталі Придніпровська, а тепер у нас є ще два оновлених двори. У людях почали прокидатися ініціативність і небайдужість. І це дуже важливо, тому що це хороший заділ на майбутнє», – зазначив голова Самарської районної в місті Дніпро ради Юрій Федько.

Облаштовують соціальну інфраструктуру в Дніпрі в рамках Меморандуму про довгострокове співробітництво між ДТЕК та мерією. У документі прописані зобов'язання міста й бізнесу щодо співпраці для розвитку соціальної, культурної інфраструктури Дніпра й комплексної екологічної модернізації ДТЕК Придніпровської ТЕС.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.