ДТЭК
Бурштин на Прикарпатті отримав ще три ШВЛ від ДТЕК та Фонду Ріната Ахметова

Бурштин на Прикарпатті отримав ще три ШВЛ від ДТЕК та Фонду Ріната Ахметова

Бурштин на Прикарпатті отримав ще три ШВЛ від ДТЕК та Фонду Ріната Ахметова

ДТЕК разом з Фондом Ріната Ахметова в рамках проєкту «Боротьба з COVID-19 в Україні» передав ще 3 сучасних апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) на потреби КНП "Бурштинська центральна міська лікарня Бурштинської міської ради". Таке обладнання допоможе медикам рятувати життя хворих на коронавірус, а також стане незамінним помічником в реанімаційному відділенні після завершення пандемії.

«ДТЕК – соціально-відповідальна компанія. Це не перша допомога для міської лікарні Бурштина від компанії та Фонду Ріната Ахметова. З початку пандемії лікарі міста отримали 400 високочутливих експрес-тестів для виявлення COVID-19, 500 костюмів індивідуального захисту, в липні встановили апарат ШВЛ,  а сьогодні – ще три нових сучасних апарати. Саме у цьому медичному закладі отримують допомогу енергетики Бурштинської ТЕС та їхні сім’ї, тому важливо надавати підтримку, щоб наші лікарі змогли подолати коронавірус та його наслідки. Дякуємо нашим медикам за те, що рятують наші життя у цей нелегкий час», - зазначив директор ДТЕК Бурштинська ТЕС Валерій Хом’яков.

Потребу в обладнанні і перелік лікарень представники ДТЕК визначали в плідній співпраці з обласними держадміністраціями.

Дані апарати є одними з найсучасніших у світі, але найголовніше – вони прості у використанні та в значній мірі виключають людський фактор. Завдяки цьому апарати ШВЛ можуть бути використані відразу ж після інсталяції практично в будь-якій лікарні України, що дуже важливо в умовах епідемії, коли рятувати життя потрібно тут і зараз. За допомогою інтелектуального режиму апарат сам аналізує стан пацієнта та вибирає найбільш оптимальний рівень подачі кисню.

«Саме таке високотехнологічне обладнання допоможе врятувати не одне життя. А сьогодні для Бурштинської центральної міської лікарні – це особливо потрібно, тому що два тижні назад було прийняте рішення, що Бурштинська лікарня стає на першу лінію по боротьбі з коронавірусом. Наразі іде опрацювання документів в Національній службі здоров’я України. І як тільки буде підписаний пакет документів, перші ж хворі поступлять в дану лікарню. Тож ми розуміємо на скільки потрібно мати якісне обладнання», - сказав перший заступник голови Івано-Франківської ОДА Марія Савка.

Починаючи з квітня, ДТЕК та Фонд Ріната Ахметова передали на потреби області 13 400 експрес-тестів для діагностики вірусу, 12 тисяч захисних костюмів та 19 апаратів ШВЛ. ДТЕК ще у грудні минулого року підписав меморандум про розвиток та підтримку Прикарпаття. І в часи пандемії – така підтримка найбільш потрібна.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.