Понад 20 млн грн спрямував ДТЕК на ремонти обладнання Миронівської ТЕЦ до роботи взимку

Понад 20 млн грн спрямував ДТЕК на ремонти обладнання Миронівської ТЕЦ до роботи взимку

Капітальний ремонт турбогенератора та трьох котлів станції, провели на ДТЕК Миронівська ТЕЦ. Енергетики готують обладнання для безперебійної роботи взимку, аби опалювальний сезон пройшов без зривів. Також замінили дільницю золошлакопроводу №1 та взялися за відновлення тепломереж.

Понад 20 млн грн спрямував ДТЕК на ремонти обладнання Миронівської ТЕЦ до роботи взимку

Тепло і світло має бути в оселях всіх жителів селища Миронівський. І енергетики готують мережі до зими. Головний колектор тепломереж ДТЕК Миронівської ТЕЦ – вже відремонтували, нині міняють магістральні мережі:

«Ми вже замінили 217 метрів трубопроводу головного колектора. Також відремонтували 305 метрів квартальних колекторів та підводи до будинків. Після гідравлічних випробувань тепломережі усуваємо місця поривів. Тож, в кожній оселі нашого селища буде тепло!», – пояснює начальник відділу реалізації теплової енергії та послуг ДТЕК Миронівська ТЕЦ Денис Лелюк.

ДТЕК Миронівська ТЕЦ – єдиний постачальник тепла в селищі Миронівський.

«ДТЕК робить максимум, щоб Україна взимку була зі світлом і теплом. Зокрема, на підготовку Миронівської ТЕЦ до надійної роботи під час опалювального сезону 2019 - 2020 ДТЕК направив понад 20 мільйонів гривень. З 1 жовтня станція вже синхронізувалась з  енергосистемою та виробляє електроенергію для регіону», – відзначив директор ДТЕК Миронівської ТЕЦ Олександр Згінник.

ДТЕК Енерго готує всі теплоелектростанції до надійної роботи в опалювальний сезон. У ремонт та технічне обслуговування 35 енергоблоків ТЕС ДТЕК інвестував 1 млрд 650 млн гривень.

«Ми готуємося працювати в опалювальний сезон максимальним составом. І це - додаткове навантаження на обладнання. Нині головна задача для ДТЕК Енерго – пройти опалювальний сезон надійно, без аварій. Для цього ми ремонтуємо та модернізуємо обладнання всіх наших ТЕС», – зазначив Дмитро Сахарук, генеральний директор ДТЕК Енерго.

Вся інформація про внесок ДТЕК в підготовку енергосистеми України до осінньо-зимового періоду - на сайті http://ozp.dtek.com

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.