Абсолютні чемпіони. Гірники Павлоградвугілля перемогли на Всеукраїнській спартакіаді

Абсолютні чемпіони. Гірники Павлоградвугілля перемогли на Всеукраїнській спартакіаді

Вісім кубків завоювали шахтарі ДТЕК Павлоградвугілля на спартакіаді й стали абсолютними чемпіонами серед працівників вугільної галузі країни. Саме команда із Західного Донбасу представлятиме гірників України на міжгалузевих змаганнях цієї осені.

Абсолютні чемпіони. Гірники Павлоградвугілля перемогли на Всеукраїнській спартакіаді

Волейбол, футбол, шахи, шашки, настільний теніс, армрестлінг і гирьовий спорт – у цих дисциплінах шахтарі Західного Донбасу стали кращими. 32 спортсмени ДТЕК Павлоградвугілля привезли рекордну кількість перемог з Всеукраїнської спартакіади серед працівників вугільної галузі. Це сім кубків і один загальний – за абсолютну перемогу в спартакіаді.

Готувалися спортсмени старанно. Незважаючи на робочий графік і зміни – по два тренування на тиждень, а перед змаганнями й частіше. Але перемоги все одно давалися нелегко, запевняє 31-річний шахтар Іван Куличев, воротар команди ДТЕК Павлоградвугілля з мініфутболу.

«Коли звучить фінальний свисток, усе всередині перевертається, світ розсипається і знову воскресає. Тому що тут усе – напружені останні хвилини «розстрілу» наших воріт і суперників, вирішальні голи, крики й енергія вболівальників».

Іван грає не тільки за підприємство, а й за футбольний клуб «Павлоград». А з XII Всеукраїнської спартакіади привіз номінацію «Кращий воротар».

«Віддушина, моя слабкість, моя сила, хобі життя. Так, робота у шахті непроста! І фізично вимагає великої віддачі, але спорт для мене – це заряд енергії, без якої я не уявляю свого життя. Та й оточення у мене таке, усі мої колеги-гірники – у спорті: плавання, тренажерний зал, футбол, волейбол».

«Мені подобається захоплення чоловіка. Подобається його підтримувати. Пишаюся кожним результатом, кожною перемогою», – ділиться Юлія Куличева, дружина Івана. З дочкою Аріною (2,5 року) вони ходять на всі ігри.

Відзначили високі показники й волейболіста команди Павлоградвугілля Сергія Приходька.

Основний склад команди ДТЕК Павлоградвугілля вже восени поїде на міжгалузеву спартакіаду України, де представлятиме гірників усієї країни.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.