ДТЭК
382 мільйони на досягнення виробничої потужності Дніпровської шахти

382 мільйони на досягнення виробничої потужності Дніпровської шахти

Рекордні 1,8 млн тонн вугілля видали на-гора гірники шахти ДТЕК Дніпровська минулоріч. Підприємство вперше за 44 роки роботи вийшло на проєктну потужність – розрахований максимальний об’єм вуглевидобутку для шахти. Це видатна подія, бо вона є показником досягнення майстерності колективу. Видобуте паливо відправили на вітчизняні ТЕС аби у домах українців було тепло і світло.

382 мільйони на досягнення виробничої потужності Дніпровської шахти

Вугілля на шахті видобувають дві ділянки. Найкращий показник 2019 року у колективу ділянки №3 – понад 890 тис. тонн. Гірники ділянки №6 видобули майже 525 тис. тонн вугілля. Ще 385 тис. тонн – з прохідницьких забоїв.

«До цього найбільший досягнутий показник був у 2015 році – 1,7 млн тонн – трьома ділянками. А в 2019-му видобуто 1,8 млн тонн і з цим впорались дві ділянки. Це великий крок у виробництві і ми зробили його завдяки чітко побудованій стратегії роботи всіх виробничих ланок шахтоуправління,  інвестицій та ставлення людей до виконання позмінних завдань. Дякую усьому колективу Дніпровського. Окрема подяка допоміжним ділянкам, без яких виробничий процес неможливий», - відзначив Олександр Гусєв, директор ДТЕК ШУ Дніпровське.

За минулий рік у виробництво шахти компанія ДТЕК вклала понад 382 млн грн. На ці гроші закупили та капітально відремонтували обладнання для оснащення нових лав та ін.

 

Довідка

ДТЕК – найбільший приватний інвестор в енергетику України.
Група розвиває бізнеси з видобування природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів.
У 2018 році капітальні вкладення ДТЕК становили 20 млрд грн, податкові відрахування – 27 млрд грн. У ДТЕК працюють 80 тис. співробітників.
100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.