15 квартир для добротвірських воїнів АТО від ДТЕК

15 квартир для добротвірських воїнів АТО від ДТЕК

15 сімей учасників АТО отримали квартири у будинку по вул. Сагайдачного у Добротворі. Споруду ДТЕК Добротвірська ТЕС добудувала і передала сільській раді. Спільними зусиллями органів місцевого самоврядування та енергокомпанії захисники отримали власне просторе і нове житло.

15 квартир для добротвірських воїнів АТО від ДТЕК

П’ятиповерхова будівля має нових господарів. У кожній з 15 квартир будинку скоро житимуть родини учасників АТО. У чотирьох – ветерани бойових дій, які працюють станції.

«Я отримав в цьому будинку квартиру і вдячний за це всім, хто посприяв тому, щоб будинок передали воїнам. Раніше моя сім’я тіснилися в однокімнатній, а тепер будемо мати трикімнатну простору квартиру», - каже Роман Хімка, інженер лабораторії металів та зварювання ДТЕК Добротвірська ТЕС та ветеран АТО.

Споруда по вул. Сагайдачного, 14 раніше належала Добротвірській ТЕС. Та понад два роки тому енергетики вирішили передати її селищу, якщо в будинку оселять бійців АТО. Далі – домовлялися та оформлювали документи. Поки складали договори, зробили ремонт, встановили двері, вікна та лічильники на воду.

«ДТЕК Добротвірська ТЕС - опора для людей, які не тільки тут працюють, а й живуть. У будівництво будинку компанія ДТЕК вклала понад 5 млн грн. Ми дійшли згоди та вирішили передати будинок на баланс селища з умовою, що всі квартири у ньому отримають воїни АТО, в тому числі і енергетики. Дбаємо про майбутнє людей, котрі тут мешкають, і особливо про наших воїнів, висловлюємо їм вдячність та повагу», - говорить Олег Таращук, директор ДТЕК Добротвірська ТЕС. 

Всього в Добротворі 43 ветерани АТО. З них 19 працюють на станції.

 

Довідка

ДТЕК - найбільший приватний інвестор в енергетику України.

Компанія розвиває бізнес з видобутку природного газу та вугілля, відновлюваної та теплової генерації електроенергії, розподілу електроенергії електромережами, постачання електроенергії клієнтам, впровадження енергоефективних рішень, зарядці електромобілів. Напрямок Innovation DTEK здійснює проекти в сфері технологічної та цифрової трансформації енергетики, а також управляє інноваційної освітньої бізнес-платформою Academy DTEK.

ДТЕК Енерго забезпечує замкнений цикл виробництва електроенергії з вугілля. Встановлена ​​потужність в генерації електроенергії - 13,5 ГВт. У вуглевидобутку створений повний виробничий цикл: видобуток і збагачення вугілля, сервісне обслуговування шахтного устаткування.

У 2018 році капітальні інвестиції ДТЕК склали 20 млрд грн, податкові відрахування - 26 млрд грн. У ДТЕК працюють 70 тис. співробітників.

100% компанії належить SCM Limited. Кінцевим бенефіціаром є Рінат Ахметов.