Розвиток громад

ДТЕК будує відносини з місцевими громадами, ґрунтуючись на принципі взаємовигідної співпраці, залучаючи представників місцевих органів влади й мешканців до розробки соціальних програм та оцінювання їх результативності. Ці принципи викладені в Декларації соціального партнерства, прийнятій Компанією у 2008 році. Згідно з цим документом, ДТЕК готовий забезпечити сприяння органам місцевого самоврядування в розробці планів розвитку міст із метою підвищення їхньої інвестиційної привабливості.

Для забезпечення прозорості та ефективності реалізації програм соціального партнерства створено Координаційний комітет, який регулює спільну діяльність учасників Декларації. До його складу входять як представники корпоративного центру й підприємств ДТЕК, так і керівники органів місцевого самоврядування, які виробляють і приймають спільні рішення щодо реалізованих програм та проектів.

У межах програм соціального партнерства ДТЕК надає фінансову допомогу регіонам своєї присутності. При цьому Компанія керується такими принципами:

  • Кошти мають бути спрямовані на розв’язання соціальних проблем і/або підтримку вразливих соціальних груп, реалізацію інфраструктурних проектів соціального характеру;
  • ДТЕК не спонсорує проекти політичної або релігійної спрямованості;
  • Благоотримувачі надають звітність, яка дозволяє ДТЕК контролювати цільове витрачання коштів.

Докладну інформацію про стратегії і про виконання проектів кожен охочий може отримати на партнерському сайті Програми соціального партнерства.

Сталий розвиток / Розвиток громад

2015 року було розроблено трирічні стратегії співпраці з територіями діяльності на 2016–2018 роки. 2016 року компанія планує вести співфінансування проектів у межах стратегій.

Соціальні інвестиції ДТЕК, млн грн

40,9 2015 2014 77,6 2013 2012 2011 130,8 63,0 39,2 14,5 2010