ПАО «ДТЭК Западэнерго»

Повідомлення про відкрите обговорення з питання перегляду тарифу на виробництво теплової енергії для відокремленого підрозділу «Бурштинська теплова електрична станція» акціонерного товариства «ДТЕК Західенерго»

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866, АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» повідомляє, що

3 травня 2019 року о 13.00 год у приміщені Будинку Культури ім. Т. Шевченка, за адресою м. Бурштин, вул. С. Бандери, 60.

Відбудеться відкрите обговорення з питання перегляду тарифу на виробництво теплової енергії для АТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», яка виробляється ВІДОКРЕМЛЕНИМ ПІДРОЗДІЛОМ «БУРШТИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ».

Зауваження та пропозиції по суті питання, що пропонується до обговорення, від фізичних осіб, юридичних осіб та їхніх об‘єднань приймаються до 3 травня 2019 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: 77112, ДТЕК Бурштиська ТЕС, м. Бурштин.

e-mail: VytrykhovskiyRI@dtek.com, тел.: (03438) 57-283

e-mail: KaminskayaOI@dtek.com, тел.: (03438) 57-302

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотного зв’язку.

Дата розміщення повідомлення «23 квітня 2019 р.»

 

Обґрунтування перегляду тарифу на виробництво теплової енергії для

 

АКЦІОНЕРНОГОТОВАРИСТВА «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», яка виробляється ВІДОКРЕМЛЕНИМ ПІДРОЗДІЛОМ «БУРШТИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ»

Тариф на виробництво теплової енергії для АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», яка виробляється ВІДОКРЕМЛЕНИМ ПІДРОЗДІЛОМ «БУРШТИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» розрахований у відповідності до Методики формування, розрахунку та встановлення тарифів на електричну та (або) теплову енергію, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках, затвердженої постановою НКРЕКП № 991 від 01 серпня 2017 року.

Чинний тариф на виробництво теплової енергії для АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», яка виробляється ВІДОКРЕМЛЕНИМ ПІДРОЗДІЛОМ «БУРШТИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» затверджений постановою НКРЕКУ № 2635 від 22.10.2015р.

 

Основними причинами зміни тарифу є:

Оскільки зазначені фактори формують собівартість виробництва теплової енергії, для уникнення збитковості при подальшій реалізації АКЦІОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ  «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», яка виробляється ВІДОКРЕМЛЕНИМ ПІДРОЗДІЛОМ «БУРШТИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» має намір переглянути тариф на виробництво теплової енергії.

Відповідно до розрахунку тариф на виробництво теплової енергії для АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО», яка виробляється ВІДОКРЕМЛЕНИМ ПІДРОЗДІЛОМ «БУРШТИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» матиме розмір згідно з наведеною таблицею:

 

Тариф на виробництво теплової енергії:

 

         

без ПДВ

Найменування показників

Од. виміру

Діючий тариф на т/ен

Прогнозний розрахунок тарифу на 2019р.

Відхилення

+/-

%

Тариф на виробництво т/ен

грн/Гкал

258,17

507,98

+249.81

+97

 

Дата розміщення повідомлення – 23 квітня 2019 р.

 

 

 

 

Західенерго є одним з найбільших українських виробників електроенергії та тепла. Електроенергія, вироблена компанією, постачається українським споживачам та на експорт до країн Європи.

До складу «ДТЕК Західенерго» входять Бурштинська ТЕС, Ладижинська ТЕС і Добротвірська ТЕС, а також сервісні підприємства Галременерго, Львівенергоспецремонт, Львівенергоавтотранс, Западенергопоставка.

«ДТЕК Західенерго» - третя за величиною енергогенеруюча компанія України з встановленою потужністю 4 707,5 МВт, що становить близько 14,2% від загальної потужності електроенергетики країни. За обсягами виробництва електричної енергії «ДТЕК Західенерго» займає одне з провідних місць серед теплових генеруючих компаній.

ДТЕК спільно з афілійованими компаніями володіє 70,91% акцій ПАТ «ДТЕК Західенерго».

Генеральний директор - Таращук Олег.

КОНТАКТИ

Україна, 79026, м. Львів, 
вул. Козельницька, 15 
Тел: 38 0322 3907 10 
Факс: 38 0322 3907 17

Як отримати субсидію?