ООО «ДТЭК Востокэнерго»

ТОВ «ДТЕК Східенерго» - потужна енергогенеруюча компанія, що входить до складу ДТЕК та виробляє електричну та теплову енергію для потреб східних регіонів України.

Встановлена ​​потужність підприємств «ДТЕК Східенерго» становить 3024 МВт.

Генеруючі потужності зосереджені на двох теплових електростанціях: ДТЕК Курахівській ТЕС (м. Курахове, Донецька обл.) та ДТЕК Луганській ТЕС (м. Щастя, Луганська обл). Навесні 2017 року компанія втратила контроль над  третьою тепловою електростанцією - ДТЕК Зуївською ТЕС, що розташована на тимчасово непідконтрольній території у м. Зугрес Донецької обл.

На ТЭС компанії встановлені 14 енергоблоків:

На долю ДТЕК Східенерго у 2016 році  припадає 29,2% від електроенергії, виробленої на ТЕС ДТЕК.

На ТЕС компанії триває програма широкомасштабного технічного переоснащення генеруючих потужностей. Протягом 2009-2015 року на ДТЕК Курахівській ТЕС реконструйовані 5 енергоблоків - №№ 5-9

Завдяки модернізації станція збільшила встановлену потужність енергоблоків загалом на  72 МВт, розширили діапазон маневреності з 80 до 120 МВт, збільшила економічність роботи енергоблоків на 12 %,  та суттєво покращила екологічні показники. У 2012 після реконструкції  на 35 МВт збільшена потужність енергоблоку № 10 Луганської ТЕС. 

Як отримати субсидію?