Тарифи Ладижинська ТЕС

ПОВІДОМЛЕННЯ

про намір ВП “ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС» ДТЕК «ЗАХІДЕНЕРГО» здійснити коригування діючого тарифу на послугу централізованого постачання гарячої води

 

На виконання наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 №390 «Про затвердження Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів, зміну цін/тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад», ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС інформує про намір здійснити коригування тарифу на послугу централізованого постачання гарячої:

 Розрахунок тарифу здійснено згідно з положеннями Постанови КМУ №869 від 01.06.2011 р. із змінами «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». Структура одноставкового тарифу на послугу централізованого постачання гарячої води наведена у таблиці.

 Обґрунтування причин зміни тарифу

В зв’язку з встановленням ВП «ЛАДИЖИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» нових тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення, згідно Рішення № 60 від 27.02.2018 р. виконавчого комітету Ладижинської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів», збільшились витрати на придбання води на послугу централізованого постачання гарячої води, через що виникла необхідність коригування відповідного тарифу.

Діючий на даний час тариф на послугу централізованого постачання гарячої води встановлено Рішенням № 14 від 25.01.2018 р. виконавчого комітету Ладижинської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води» та складає:

Зауваження та пропозиції приймаються протягом 7-и календарних днів з дня публікації цього повідомлення за адресою: 24321,  м. Ладижин,  вул. Наконечного,173.

Структура тарифа

Дата публікації 15.03.18

 

Оголошення

ДТЕК Ладижинська ТЕС повідомляє споживачів про зміну тарифів. Рішенням виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 60 від 27.02.2018 року «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів» ВП «ЛАДИЖИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» встановлено наступні тарифи:

-          тариф на послугу із централізованого водопостачання 4,63 грн за 1 м3 (без ПДВ); 5,56 грн за 1 м3 (з ПДВ);

-          тариф на послугу із централізованого водовідведення 5,08 грн за 1 м3 (без ПДВ); 6,10 грн за 1 м3 (з ПДВ);

-          тариф на послуги із централізованого постачання холодної води з використанням внутрішньобудинкових систем (населення багатоквартирних будинків, споживачі всіх категорій, розташовані в житловому фонді багатоквартирних будинків) – 4,89 грн за 1 м3, (без ПДВ); 5,87 грн за 1 м3 (з ПДВ);

-          тариф на послуги із централізованого водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем (населення багатоквартирних будинків, споживачі всіх категорій, розташовані в житловому фонді багатоквартирних будинків) –5,25 грн за 1 м3 (без ПДВ); 6,30 грн. за 1 м3 (з ПДВ).

Застосування тарифів на послуги із централізованого водопостачання та водовідведення буде здійснюватися ДТЕК Ладижинська ТЕС з 1 квітня 2018 року.

Дата публікації - 5 березня 2018 р.

Оголошення

ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС повідомляє мешканців м. Ладижин про те, що згідно з законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 р., (набув чинності 02.08.2017 р.), органи місцевого самоврядування забезпечили коригування тарифів на теплову енергію, послуг з централізованого постачання гарячої води для категорії населення в частині виключення зі складових відповідних тарифів витрат на повірку квартирних приладів обліку гарячої води.

Рішенням Виконавчого Комітету Ладижинської міської ради №14 від 25.01.2018 року, для ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «ЛАДИЖИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» встановлено наступні тарифи для населення:

Тариф з централізованого гарячого водопостачання включає послугу з постачання холодної води та її підігрів.

Застосування тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для категорії споживачів населення по м. Ладижин буде здійснюватися ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС з 01 березня 2018 року.

 

Повідомлення про намір ВП “ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС» ДТЕК «ЗАХІДЕНЕРГО» здійснити коригування діючих тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води

 

Тариф на транспортування та постачання тепла для всіх категорій cпоживачів:                                  

тариф на транспортування теплової енергії – 6,98 грн/Гкал (без ПДВ);

тариф на постачання теплової енергії – 1,70 грн/Гкал (без ПДВ).

 

Повідомлення про намір ВП "Ладижинська ТЕС" ДТЕК "Західенерго" здійснити зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення