Тарифи Ладижинська ТЕС

Об’ява

Повідомлення про відкрите обговорення з питання перегляду тарифу на виробництво теплової енергії для ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «ЛАДИЖИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» 

Дата публікації 06.08.18

 

ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС повідомляє споживачам про те, що Рішенням виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 168 від 26.04.2018 року «Про коригування тарифів на послуги централізованого постачання гарячої води» для ВП «ЛАДИЖИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» скориговано тариф на послугу з централізованого постачання гарячої води:

-       за умови підключення рушникосушильників до системи гарячого водопостачання - 26,94 грн. за м3 (з ПДВ);

-       за умови відсутності рушникосушильників - 25,14 грн. за м3 (з ПДВ).

Застосування тарифів на послуги з централізованого постачання гарячої води для споживачів буде здійснюватися ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС з 01 червня 2018 року.

Дата публікації 10.05.18

 

Оголошення

ДТЕК Ладижинська ТЕС повідомляє споживачів про зміну тарифів. Рішенням виконавчого комітету Ладижинської міської ради № 60 від 27.02.2018 року «Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для всіх категорій споживачів» ВП «ЛАДИЖИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» встановлено наступні тарифи:

-          тариф на послугу із централізованого водопостачання 4,63 грн за 1 м3 (без ПДВ); 5,56 грн за 1 м3 (з ПДВ);

-          тариф на послугу із централізованого водовідведення 5,08 грн за 1 м3 (без ПДВ); 6,10 грн за 1 м3 (з ПДВ);

-          тариф на послуги із централізованого постачання холодної води з використанням внутрішньобудинкових систем (населення багатоквартирних будинків, споживачі всіх категорій, розташовані в житловому фонді багатоквартирних будинків) – 4,89 грн за 1 м3, (без ПДВ); 5,87 грн за 1 м3 (з ПДВ);

-          тариф на послуги із централізованого водовідведення з використанням внутрішньобудинкових систем (населення багатоквартирних будинків, споживачі всіх категорій, розташовані в житловому фонді багатоквартирних будинків) –5,25 грн за 1 м3 (без ПДВ); 6,30 грн. за 1 м3 (з ПДВ).

Застосування тарифів на послуги із централізованого водопостачання та водовідведення буде здійснюватися ДТЕК Ладижинська ТЕС з 1 квітня 2018 року.

Дата публікації - 5 березня 2018 р.

Оголошення

ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС повідомляє мешканців м. Ладижин про те, що згідно з законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» від 22.06.2017 р., (набув чинності 02.08.2017 р.), органи місцевого самоврядування забезпечили коригування тарифів на теплову енергію, послуг з централізованого постачання гарячої води для категорії населення в частині виключення зі складових відповідних тарифів витрат на повірку квартирних приладів обліку гарячої води.

Рішенням Виконавчого Комітету Ладижинської міської ради №14 від 25.01.2018 року, для ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «ЛАДИЖИНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ПАТ «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» встановлено наступні тарифи для населення:

Тариф з централізованого гарячого водопостачання включає послугу з постачання холодної води та її підігрів.

Застосування тарифів на послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води для категорії споживачів населення по м. Ладижин буде здійснюватися ДТЕК ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС з 01 березня 2018 року.

 

Повідомлення про намір ВП “ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС» ДТЕК «ЗАХІДЕНЕРГО» здійснити коригування діючих тарифів на послуги з централізованого опалення та послуги з централізованого постачання гарячої води

 

Тариф на транспортування та постачання тепла для всіх категорій cпоживачів:                                  

тариф на транспортування теплової енергії – 6,98 грн/Гкал (без ПДВ);

тариф на постачання теплової енергії – 1,70 грн/Гкал (без ПДВ).

 

Повідомлення про намір ВП "Ладижинська ТЕС" ДТЕК "Західенерго" здійснити зміну діючих тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення