ПАО «ДТЭК Днепроэнерго»

Оголошення

На виконання вимог Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою від 30.06.2017 № 866,     ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ  «ЗАПОРІЗЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ПАТ «ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО»   (далі ДТЕК ЗАПОРІЗЬКА ТЕС ) повідомляє, що

27 лютого  2018 року о 13:00 

у приміщенні малого залу БК «Сучасник»  за адресою: Запорізька обл.,  м. Енергодар, проспект Будівельників 27 А

відбудеться відкрите обговорення з питання перегляду тарифу на виробництво теплової енергії  для ДТЕК ЗАПОРІЗЬКА ТЕС .

Зауваження та пропозиції по суті питання, що пропонується до обговорення, від фізичних осіб, юридичних осіб та їхніх об‘єднань приймаються до 23 лютого 2018 року у письмовому та/або електронному вигляді за адресою: 71503 Запорізька обл.,  м. Енергодар ,  вул. Промислова ,95 ,  керівнику ДПІ Пономаренко О.В. ,  e-mail: PonomarenkoOV@dtek.com

Для реєстрації пропозицій (зауважень) просимо зазначати прізвище, ім’я та по батькові особи (для юридичних осіб – повне найменування), що їх подала, та її контактні дані для здійснення зворотнього зв’язку.

Дата розміщення повідомлення  09 лютого 2018 р.

Обгрунтування перегляду тарифу на виробництво теплової енергії  для ДТЕК Запорізька ТЕС.

 

Один з провідних виробників електроенергії і тепла в Україні.

Встановлена потужність електростанцій компанії - 8 307 МВт. Генеруючі потужності ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго" зосереджені на трьох теплових електростанціях: ДТЕК Придніпровська ТЕС (м. Дніпро), ДТЕК Криворізька ТЕС ( Дніпропетровська обл., м. Зеленодольск) і ДТЕК Запорізька ТЕС (Запорізька обл., м. Енергодар).

На ТЭС компанії встановлені 25 енергоблоків:

На долю ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго" припадає  8,9 % від загального обсягу виробленої в державі електроенергії.

Питомі витрати палива на виробництво 1 кВт.год електроенергії є одними з найнижчих в Україні. На початок 2017 року чисельність персоналу компанії складала 3815 осіб.

На ТЕС компанії триває програма широкомасштабного технічного переоснащення генеруючих потужностей. Так, в 2007 р. здійснена модернізація блоку № 8 Придніпровською ТЕС, в 2012 році - реконструкція блоку №9 і капітальний ремонт енергоблока №11 із заміною електрофільтрів. У 2008 році, після 12-річного перебування в холодному резерві, відновлений блок № 10 Криворізької ТЕС. Протягом наступних років реконструйований енергоблок № 3 і завершується реконструкція енергоблока № 1. На Запорізькій ТЭС реконструйовані енергоблоки №1 і №3 зі збільшенням потужності з 300 до 325 МВт.

Як отримати субсидію?