ДТЭК
Тетяна Оверіна
Менеджмент
Тетяна Оверіна

Тетяна Оверіна

Директор із регіональної політики

Здобула дві вищі освіти: 1993 року за спеціальністю «Системне програмування» в Санкт-Петербурзькому державному університеті і 1996 року за спеціальністю «Психологія» в Московському державному педагогічному університеті. Пізніше пройшла додаткове навчання в Російській академії державної служби при Президенті РФ за фахом «Муніципальне управління», а також спеціалізовані програми в Єльській школі бізнесу, Даремській школі бізнесу, Університеті Нью-Йорка.

1993 року почала свій кар’єрний шлях із позиції фахівця відділу соціальної психології банку «Менатеп» (Росія). У 1996–2005 роках працювала в нафтовій компанії ЮКОС, де відповідала за регіональну політику, інформаційну політику і КСВ у 26 регіонах присутності компанії. 2005 року її було запрошено до компанії East One (Інтерпайп) на посаду директора зі зв’язків із громадськістю Благодійного фонду Віктора Пінчука. У 2008–2010 роках відповідала за розвиток дослідницького центру Postcrisis World Institute. Пізніше працювала консультантом із питань зв’язків з органами влади та громадськістю в компанії «Кесарев Консалтинг».

У травні 2012-го приєдналася до команди ДТЕК як заступник директора з регіональної політики ДТЕК. У вересні 2014-го очолила цей напрям у ДТЕК Енерго.