ПАО «ДТЭК Днепроэнерго»

Один з провідних виробників електроенергії і тепла в Україні.

Встановлена потужність електростанцій компанії - 8 307 МВт. Генеруючі потужності ПАТ "ДТЕК Дніпроенерго" зосереджені на трьох теплових електростанціях: ДТЕК Придніпровська ТЕС (м. Дніпро), ДТЕК Криворізька ТЕС ( Дніпропетровська обл., м. Зеленодольск) і ДТЕК Запорізька ТЕС (Запорізька обл., м. Енергодар).

На ТЭС компанії встановлені 25 енергоблоків:

На долю ПАТ «ДТЕК Дніпроенерго" припадає  8,9 % від загального обсягу виробленої в державі електроенергії.

Питомі витрати палива на виробництво 1 кВт.год електроенергії є одними з найнижчих в Україні. На початок 2017 року чисельність персоналу компанії складала 3815 осіб.

На ТЕС компанії триває програма широкомасштабного технічного переоснащення генеруючих потужностей. Так, в 2007 р. здійснена модернізація блоку № 8 Придніпровською ТЕС, в 2012 році - реконструкція блоку №9 і капітальний ремонт енергоблока №11 із заміною електрофільтрів. У 2008 році, після 12-річного перебування в холодному резерві, відновлений блок № 10 Криворізької ТЕС. Протягом наступних років реконструйований енергоблок № 3 і завершується реконструкція енергоблока № 1. На Запорізькій ТЭС реконструйовані енергоблоки №1 і №3 зі збільшенням потужності з 300 до 325 МВт.

Як отримати субсидію?